SoftLove

Sympatyczna właścicielka firmy SoftLove Wiktoria to moja żona, która próbując własnych sił rzuciła etatową pracę i otwierając firmę ruszyła pełną parą z usługami związanymi z dekoracjami okolicznościowymi. My jako agencja marketingowa, mieliśmy do wykonania dla Niej identyfikację wizualną poprzez dobór odpowiedniego odcienia koloru wiodącego, wykonanie loga złożonego z sygnetu oraz logotypu, czytelnej i responsywnej strony internetowej wraz z profilem na Facebooku oraz zapewnić odpowiednią widoczność w Internecie. Ogólnie rzecz biorąc - wszystko to co potrzebne jest do zaistnienia w Internecie, wraz z wykupieniem domeny, doborem i pozycjonowaniem odpowiednich słów kluczowych w najpopularniejszej wyszukiwarce oraz budowa i optymalizacja kampanii reklamowej AdWords, która świetnie dopełniła widoczność w wyszukiwarce.

Do stworzenia loga wykorzystaliśmy propozycję Wiktorii - serce oraz róż. Uważamy, że to był strzał w dziesiątkę z jej strony ponieważ idealnie nawiązują one do więzi, ludzi i miłości, które są nieodzownym elementem każdej imprezy. Wiktoria to młoda, ale przedsiębiorcza osoba, która podczas rozmowy sprawia że wie czego chce i wie jak to osiągnąć.

SoftLove Fotobudka ze Szczecina

SoftLove to firma zajmująca się udostępnianiem różnorodnego sprzętu okolicznościowego takiego jak: fotobudka Szczecin czy świecące litery LOVE lub stworzenie niepowtarzalnego i robiącego niesamowite wrażenie słodkiego stołu, który jest w formie podświetlanych liter LOVE. Wiktoria specjalizuje się również w dekoracjach, przygotuje dla Ciebie pięknie wyglądający kościół, salę weselną lub bankietową, zapewni żywe kwiaty i inne ozdoby.

Ostatnie realizacje

Zobacz więcej realizacji

Do you want to grow your business?