O mnie

Jestem ze Szczecina. Na rynku programistycznym pracuję od 10 lat. Specjalizuję się w tworzeniu stron i serwisów internetowych oraz ich kompleksowej obsłudze poprzez posiadanie platformy serwerowej.

Staram się, aby kooperacja ze mną pozwalała klientom dać poczucie spokoju i pewność, że projekt zostanie zakończony w terminie zgodnie z założeniami i wymaganiami klienta, a korzystanie ze sprawdzonych technologii przekładało się na wyższe bezpieczeństwo w Internecie. Profesjonalne podejście zorientowane na sukcesy moich klientów, doświadczenie i pasja, tworzą wybuchową mieszankę, która ostatecznie przekłada się na pozytywne efekty współpracy.

Współpracuję z klientami w różnych branżach, takich jak: prawo, budownictwo i wyposażenie wnętrz, fotografia, media lokalne, zdrowie i uroda, styl życia, coaching, technologia i rozrywka.

Piotr Smykaj
Właściciel

Absolwent Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, programista stron internetowych od 2008 roku, w szczególności front-end. Specjalizuje się w Drupalu i Wordpressie.
Po godzinach relaksuje się na rowerze oraz przy muzyce EDM.

Zaufali nam

Czy masz pytania?