O firmie

SMYKAJ to agencja interaktywna ze Szczecina. Na rynku działamy od 5 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu stron i serwisów internetowych oraz ich kompleksowej obsługi poprzez posiadanie platformy serwerowej oraz zaplecza marketingowego.

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb klienta poprzez dogłębne zrozumienie problemu i dostarczanie wysokiej jakości usług.

Staramy się, aby kooperacja z nami pozwalała klientom dać poczucie spokoju i pewność że projekt zostanie zakończony w terminie zgodnie z założeniami i wymaganiami klienta, a korzystanie ze sprawdzonych technologii przekładało się na wyższe bezpieczeństwo w Internecie. Profesjonalne podejście zorientowane na sukcesy naszych klientów, doświadczenie i pasja, tworzą wybuchową mieszankę, która ostatecznie przekłada się na pozytywne efekty współpracy.

Współpracujemy z klientami w różnych branżach, takich jak: prawo, budownictwo i wyposażenie wnętrz, fotografia, media lokalne, zdrowie i uroda, styl życia, coaching, technologia i rozrywka.

Piotr Smykaj
Właściciel

Absolwent Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, programista stron internetowych od 2008 roku, w szczególności front-end. Specjalizuje się w Drupalu i Wordpressie.
Po godzinach relaksuje się na rowerze oraz przy muzyce EDM.

Zaufali nam

Czy masz pytania?